esky deutsch english

KONTAKT:

ZUŠ, příspěvková organizace, Koberovská 589, 468 22 Železný Brod

Josef Hlubuček, sbormistr,

tel. +420 777 894 050,

E-mail: zuszb@email.cz, jos.hlubucek@seznam.cz  

NABÍZÍME:

1. KONCERT DUCHOVNÍ HUDBY Repertoár: Duchovní skladby všech období od gregoriánského chorálu po soudobou hudbu, možno zaměřit na konkrétní část liturgického roku (Advent, Vánoce, Velikonoce a další církevní svátky - viz repertoár sboru). Technické parametry: Jevištní provedení v kostele, v modlitebně a pod. před oltářem, letní - zimní kostýmy, sbor zpívá na praktikáblech, osvětlení, doprovod sboru zajišují kvalitní digitální varhany a klavír, velké prostory mírně ozvučujeme kvalitní aparaturou.

2. ÚčINKOVÁNÍ PřI MŠI SVATÉ Repertoár (kompletní latinské ordinarium): Jiří Laburda: Missa clara, gregoriánský chorál: Missa cum jubilo, Missa de angelis, Charles Gounod: Missa breve. Sbor účinkuje vedle obětního stolu, na praktikáblech, v kostýmech. Zpívali jsme mše svaté např. v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěch a v Loretě na Pražském Hradě, v bazilice na Velehradě, v Hejicích, ve Splitu, Makarské apod.

3. KONCERT POP-ROCKOVÉ HUDBY za doprovodu rockové kapely (bicí, baskytara, sólová kytara, doprovodná kytara, klavír, syntézátory) Program: Hity 60. a dalších let např. Šípková Rùženka - Pohádky od Rebels,  písně Mamas and Papas, Simona a Garfunkela, Beatles, Karla černocha, The Equals, Beach Boys apod. (česky - anglicky) Vlastní ozvučení a světla.